Kozm. prístroje

 
 
 
  • +421 353 700 005
  • +421 911 329 737
 
 
 
Úvod > PRÍSTROJE > Kozm. prístroje
 

Kozm. prístroje

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

PlasmaFresh®

Tató PRP súprava PlasmaFresh® je špeciálne pripravená, aby bola použiteľná na ošetrenie v kozmetológii, preto umožňuje hlbokú penetráciu do pokožky plazmy bohatej na krvné doštičky, ktorá aktívne stimuluje produkciu kolagénu.
12,00€

PRP skúmavka

Skúmavka na prípravu obohatenej PRP plazmy.

5-pinová ihla k prístroju Vital Injector

5-pinová ihla k prístroju Vital Injector

Centrifúga na prípravu obohatenej plazmy

Odstredivka pre PRP terapiu na prípravu obohatenej plazmy

DERMAPEN Dr. PEN

Mikroihlové zariadenie Dr. Pen. Keď použijete liečebný systém s mikroihlou v spojení s liečbou pomocou krvnej plazmy bohatej na krvné doštičky (PRP), tak Vám táto kombinácia prinesie takmer zázračné výsledky viditeľné na Vašej pokožke.
198,00€ 300,00€

Multiihličková mezoterapia - VITAL INJECTOR

VITAL INJECTOR (Multiihličková mezoterapia) - je absolútna novinka na svetovom trhu. Táto novinka je určená k omladeniu pleti, ktorá funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože.

Multiihličková mezoterapia - VITAL INJECTOR 2

VITAL INJECTOR 2 (Multiihličková mezoterapia) - je absolútna novinka na svetovom trhu. Táto novinka je určená k omladeniu pleti, ktorá funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože.

PLAZMA Gél - BioFiller

Plazma Gél je evolúciou v liečbe obohatenou plazmou v kozmetológii. Táto metóda je novým produktom a zodpovedá najnovším trendom v kozmetológii. Tento gél je PRP Plazma, ktorá je termicky ošetrená špeciálnou metódou.

Plazma laser pre lifting a odstránenie nedokonalostí

Magnetické pero so suspenznou plazmou využíva plazmový laser na vytvorenie procesu karbonizácie. Silná sterilizácia zabraňuje krvácaniu, opätovnému vzniku nedokonalostí a jaziev a nie je potrebné použitie iného spotrebného materiálu.
550,00€