Podtlaková terapia

 
 
 
  • +421 353 700 005
  • +421 911 329 737
 
 
 
 

 

Vynikajúca moderná metóda liečby rán už aj na Slovensku.

 

Podtlaková liečba rán alebo Vacum sieling je novou, uznávanou metodikou v chirurgickom ošetrovaní rán. NPWT (Negativ Pressure Wound Therapy) znamená liečbu rán pomocou negatívneho resp. riadeného podtlaku. Princípom NPWT je udržiavanie kontrolovaného podtlaku, ktorý má priaznivé účinky na spodinu rany a tým dochádza k urýchleniu jej hojenia.

 

Bezpečnosť a spokojnosť našich klientov sú pre nás prvoradé, a preto poskytujeme svojim zákazníkom kompletné príslušenstvo na podtlakovú liečbu rán tej najvyššej možnej kvality. Široká paleta našich produktov neustále rastie. Ponúkame Vám dva typy prístrojov na vakuum-preplachovú terapiu, jednak na ambulantné použitie a jednak na použitie v rámci nemocničných oddelení. Krytie na NPWT poskytované našou spoločnosťou je najčastejšie využívané krytie v rámci podtlakovej terapie.

 

V našej ponuke nájdete hneď tri rôzne rozmery vákuového krytia, ktoré môžete použiť na rôzne typy rán. Spektrum príslušenstva na profesionálnu liečbu pomocou podtlaku dopĺňajú tiež dva druhy našich sacích kanistrov, ktoré zodpovedajú aj tým najprísnejším bezpečnostným požiadavkám. Naším cieľom je dosiahnuť, aby sme sa postupne stali tou spoločnosťou, ktorú si jej klienti spájajú s poskytovaním inovatívnych a kvalitných produktov a služieb za dostupnú cenu.

 

 
 
 


Podtlaková terapia

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 

Krytie na podtlakovú terapiu pre NPWT Pro

Je určené na ošetrenie rán rôznych rozmerov. V našej ponuke nájdete tri rozmery vákuového krytia, ktoré viete použiť na rôzne typy rán.

Prístroj na podtlakovú liečbu rán NPWT Home

Je určený na ambulantnú liečbu rán podtlakom. Prístroj je vhodný taktiež na použitie v rámci nemocničných oddelení. Je kompatibilný s 350 ml nádobou na exsudát, je veľmi ľahký a tichý.

Abdominálna sada krytia (brušný set)

Brušný set je určený na liečbu otvorených rán v brušnej (abdominálnej) oblasti.

Kanister sací pre NPWT

Je súčasťou vybavenia na podtlakovú liečbu rán. Je určený na dočasné uloženie aspiračnej tekutiny a odpadu z rany. K dispozícii máte dva typy sacích kanistrov: na 800ml a 350ml. Sú určené na jednorazové použitie.

Krytie na podtlakovú terapiu pre NPWT Home

Je určené na ošetrenie rán rôznych rozmerov. V našej ponuke nájdete tri rozmery vákuového krytia, ktoré viete použiť na rôzne typy rán.

MINO Prístroj - ambulatný V.A.C.

MINO je vybavený 150 ml kanistrom a váži len 250g, čo ho robí ideálnym na liečbu "v pohybe". Je jednoduchý na obsluhu, obsahuje týždenný penový alebo gázový set.

Prístroj na podtlakovú liečbu rán NPWT Pro

Je určený na profesionálnu liečbu rán v rámci nemocničných oddelení. Je kompatibilný s 800 ml nádobou na exsudát a má naprogramované široké spektrum funkcií.

Venturi Avanti

Je určený na ambulantnú liečbu rán podtlakom. Prístroj je vhodný taktiež na použitie v rámci nemocničných oddelení. Je kompatibilný s 600 ml a 1200ml nádobou na exsudát, je veľmi ľahký a tichý.