O nás

 
 
 
  • +421 353 700 005
  • +421 911 329 737
 
 
 
Úvod > O nás
 

O nás

MedSynthesis s. r. o. – viac než kvalita

Spoločnosť MedSynthesis s.r.o. sa zaviazala k trvalému partnerstvu so svojimi zákazníkmi založenom na vzájomnom rešpekte a dôvere. Pre našu firmu to znamená nielen to, že vyvíjame a poskytujeme vysokokvalitné produkty, obsluhu či komplexnú podporu medicínskych zariadení, ale aj to, že berieme svojich klientov ako rovnocenných partnerov. Pod záštitou tejto filozofie pomáha MedSynthesis s.r.o. zdravotníckym zariadeniam zvládať svoje obchodné požiadavky pomocou inteligentných riešení. Partnerstvo s nami znamená pre nich zvýšenie ich produktivity, obmedzenie nákladov ako aj zlepšenie kvality starostlivosti. Je pre nás prvoradou povinnosťou mať neustále na zreteli ich dlhodobú spokojnosť. To tvorí základ nášho obchodného úspechu. Naši zákazníci sa na nás spoliehajú – na kvalitu našich produktov, na naše služby. Robíme všetko preto, aby sme splnili nám prejavenú dôveru.

Máme spustený nový program, cieľom ktorého je zabezpečiť pre zakaznikov reálne výhodné riešenia v zabezpečení ambulancie spotrebným materiálom.
„MedSyn riešenia“ zvyšujú zdravie Vašej firmy tak, že sa môžete plne sústrediť na zdravie a spokojnosť svojich pacientov.

Naše produkty

1. Chirurgické nástroje
2. Vysokokvalitné PRP sety na prípravu obohatenej plazmy
3. Moderna metóda liečby rán. Instiláčna terapia spolu s podtlakovou liečbou rán.
4. Traumatologické implantáty
5. Videolaryngoskopy
6. Operačný a preväzový materiál
7. Infúzne pumpy a PCA (pacientom kontrolovaná analgézia)
8. Iba kvalitné ultrazvukové prístroje (od jednoduchých až po najnáročnejšie požiadavky)

Naše poslanie

Súčasťou celého vývoja ľudstva je úsilie zdravotníkov zachovať a upevňovať zdravie. S pojmom zdravie úzko súvisí aj ďalší základný pojem, a to choroba. Obidva tieto pojmy predstavujú protipóly v pocitoch jednotlivca aj spoločnosti. Zmyslom našej práce je poskytovať zákazníkom výrobky a služby, ktoré pomáhajú liečiť a starať sa o zdravie, a to v odbornej i súkromnej sfére. Naše riešenia sú založené na chápaní potrieb zákazníkov a ich záujmy kladieme do stredu nášho pozornosti. Konáme cielene a metodicky vždy v úzkej spolupráci s našimi partnermi. Cieľom našej spoločnosti je ponuka inovatívnych a kvalitných produktov a služieb za dostupnú cenu, ktoré sú zárukou dlhodobej spokojnosti našich zákazníkov.